Про нас

Вітаємо! Ми - захоплені і пристрасно закохані в свої хобі люди. Ніж для нас - не просто інструмент для різу, а символ первісної чоловічої сили і свободи. Ліхтар для нас - не просто спосіб освітлення, а джерело яскравих емоцій. Спорядження - не тільки спосіб комфортно себе почувати, але і отримати задоволення від самого володіння. Зброя - не предмет війни, а запорука миру. Риболовля - не спосіб заготівлі риби, а можливість постійно бачити чаруючу і таємничу природу в її найпотаємніших проявах. Цей список ми можемо продовжувати дуже довго, тому що сфера наших інтересів ширша, ніж дозволяє наш вільний час сучасного життя. І всім цим різноманіттям захоплень ми хочемо ділиться з вами.

Свою місію ми бачимо в розвитку ножової і збройової культури в нашому суспільстві. Люди не повинні боятися предметів, які наші предки носили з гордістю. Гідній вільній людині взагалі не варто багато чого боятися.

Друга наша маленька задача - це прищепити нашим однодумцям любов до хорошого спорядження. Навчити людей отримувати задоволення від самого дотику до класного рюкзака, від виду потужного променя з ліхтарика, від гарячого чаю з термоса і т.д. все наше життя - це низка емоцій і спогадів. Ми ж хочемо отримувати ці емоції навіть від самих здавалося б простих речей, предметів і ситуацій.

Ну і третя наша мета (можливо найважливіша) - це передати своє ставлення і свою любов до природи і до своєї рідної землі. Спіймати багато риби звичайно круто, але випустити її після цього живу назад у воду - це неймовірне почуття. Заночувати в лісі біля багаття - це НЕЗАБУТНЬО, але прибрати після цього своє і чуже сміття - це не менше задоволення. Бути завжди критичним і сміливим - це звичайно важко, але здійснювати, хоч маленькі, але дієві і безкорисливі вчинки на благо інших - це справжня любов до навколишнього світу. Така любов завжди взаємна. І тільки, коли чиниш гідно сам, ти в праві вимагати цього від інших. Ця наша місія є неймовірно складною і ми сподіваємося йти до неї разом з вами і за допомогою вас.

Наша назва "KABAN" - це спроба описати той дух, який ми хочемо донести на прикладі знайомої нам тварини. "Кабан" тут не як конкретний образ, а як філософія і збірний характер захопленого чоловіка. Ножемана, похідника, рибалки... Злегка неохайний, злегка дикий і божевільний, і навіть не найгарніший зовнішньо. Але при цьому, цей мужик у всіх сенсах сильний, до нерозсудливості сміливий і вперто зайнятий своєю справою. Він привабливий не своєю зовнішністю, а своїм внутрішнім вогнем. Хочемо, щоб кожен з нас зміг в цьому образі знайти щось від себе. Тому "KABAN" тут не як форма, а як зміст.

Бувалі мисливці знають, коли кабан претендує на територію, з ним не зв'язується навіть ведмідь. Тому що не так важливі розміри і сила, як дух, сміливість і непохитне завзятість до кінця піклуватися про свою зграю. Дикий кабан живе всередині кожного чоловіка. Наші захоплення всього лише допоможуть звільнити твого кабана.

Ти дикий і вільний. Ти - KABAN.